9. Ana vrea să cumpere 4 prăjituri, dar în mai trebuie un leu. Dacă ar cumpăra numai 3 prăjituri, i-ar
rămâne rest 3 lei. Câți lei are Ana şi cât costă o prăjitură?


VA ROOOOOG​