Un kg de zahăr costă cu 1 leu mai mult decât 1 kg de făină. Dacă o gospodina ar lua cu toți banii pe care-i are zahăr, ar ajunge pentru 17 kg și i-ar mai rămâne 4 lei, daca ar lua numai făină, i-ar ajunge pentru 20 kg. Câți lei are gospodina?​