Nsbsb727ask
Nsbsb727ask
Matematică
a fost răspuns
Pls dau coroana ....
Răspuns :
Carmen67726ask
Carmen67726ask
Răspuns:
Cred ca 31.................
Answer Link
Tothh33ask
Tothh33ask
Dacă 5 kg. de gutui costă 30 de lei, atunci trebuie să aflăm cât costă doar un kg. => 30 : 5 = 6 (lei)
Deci 6 kg. de gutui costă => 6 × 6 =36 (lei
)
RĂSPUNS : 36 LEI
Answer Link
VEDEȚI TOATE RĂSPUNSURILE ( 54+ )
Ask Alte intrebari
Scrie Numărul De Forme Al Adjectivelor De Mai Jos: adînc Amărui Blînd Cuminte Dornic Greoi Larg Pustiu Rău Rece Scund Vechi Vernil Zadarnic
Am Doua Intrebari Va Rog Selectează Corect Genurile De Muzică Vocală.(încercuieștele) Lied, Balet, Cantata, Oratoriu, Simfonia, Sonata, Muzica Religioasă, O
1. Mediul De Viaţă Al Peştilor Se Numeşte ........................ 2. Peştii Se Înmulţesc Prin ............ Ele Se Numesc .......... Şi Pot Fi: -...............
Propozilia Subordonată Completivă CirumstanDială De Loc Din Fraza ( Ia Lasănătoasa Unde Îi Dore Te Inimioara Are Ca Termen Regent:a) O LocuQiune Verbală Corectb
Click The Picture Ajută Mă
Varog Frumos Am Test
Put The Verbs In Brackets In There Correct Form1. If You Apply For This Job,you...(get)it2.i Wish I..(gp)to The Party Last Night3.What ...(ypu/do)if You Got Los
Aflați Două Numere Știind Că Sunt Direct Proporționale Cu Numerele 3 Și 5 Și Că Suma Lor Este 36
Într-un Depozit Se Află De 3 Ori Mai Multa Faina Decât În Altul Dacă Din Primul Depozit Se Scot 850 Q De Făină Iar Din Al Doilea Depozit 50 Q De Făină Rămân În
Salcam Descriere Si Raspandire