Andreea3793ask Andreea3793ask Matematică a fost răspuns 8 pixuri au costat cu 25 de lei mai mult decât 3 pixuri de același fel. Cât costă un pix? ( trebuie sa fie rezolvată prin metoda grafica) Va rog e urgent trebuie sa o postez pana la 15:00