Personalul unei gradinite a cumpărat 3 mingi şi 4 mașinuțe, pentru care a plătit 146 de lei.
Dupa un timp sau mai cumpărat la acelaşi preţ 3 mingi și 7 mașinuțe, în valoare de 224 de lei.
Citoske masinuta? Dar o minge?
mur din 4 lalele si 3 frezii costă​