10 Pentru 5 jocuri Puzzle s-a plătit cu 2 lei mai mult decât pentru 3 cuburi Rubik. Află câți lei costă un cub şi cât costă un joc, dacă este mai scump cubul decât jocul cu 4 lei. Poți folosi desenul următor pentru a rezolva problema. va roggg este URGENT