Popescubianca31ask
Popescubianca31ask
Matematică
a fost răspuns
M-a ajuta cineva?? Va rog
Răspuns :
Lacramioaradorofteiask
Lacramioaradorofteiask
Răspuns:
9-6=3
45-39=6
6/3=2 lei costa 1kg de cirese
39-12=27
27/9=3 lei costa 1kg de capsuni
Answer Link
VEDEȚI TOATE RĂSPUNSURILE ( 68+ )
Ask Alte intrebari
Va Rog Sa Ma Ajutați, E Urgent !!!
Arele 9 Intr-o Găleată Încap 10 Litri De Apă. Se Goleşte Apa Într-un Recipient Cu Volumul De 0,15 M. Câte Gäleti De Apă Mai Trebuie Adăugate Pentru A Umple Reci
Construieste Prop Prin Care Sa Demonstrezi Omonimia Partiala A Cuvintelor Date : Vie,vanata , Roșie ,gol
Vă Rog, Dau Coroană Și 5 Stele
Va Rog Este Urgent!!
Va Rog!!!!! 15P SI COROANA!!!!!! FF URGENT
O Grădină În Formă De Dreptunghi Are Perimetrul De 100 M Iar Lungimea De 3 Ori Mai Mare Decat Jumătate Din Latime. A) Câţi Ari Are Aria Grădinii?
Dau Coroana Si [tex]daca Se Poate[/tex]
La Scaldat Dupa Ion Creanga. Cum O Impaca El Pe Smarada
20 Din Exercițiile Care Nu Sunt Tăiate Vă Rog Să Mă Ajutați