9. Două caiete, un pix și 3 ciocolate costă 8 lei şi 90 de bani, iar 4 caiete, 7 pixuri şi o ciocolată costă 15 lei şi 30 de bani. a) Cât costă la un loc un caiet, un pix şi o ciocolată? b) Cât costă fiecare dintre articole, ştiind că un pix costă mai mult cu 80 de bani decât un caiet? (Etapa judeţeană, Teleorman)