Mariogabrielantonyt9ask Mariogabrielantonyt9ask Matematică a fost răspuns 2 kg de mere și 5 kg de pere costa 19 RON 5 kg de mere și 10 kg de pere costă 40 RON Cât costă 1 kg de mere și un kilogram de pere