Răspuns :
- Cat costa un kg de piersici ?
36÷6=6 lei
- Cat costa un kg de mere ?
36÷9=4 lei
Sper ca te-am ajutat
Explicație pas cu pas:
sper sa va fie de folos raspunsul meu
coroana
36÷6=6 lei
36÷9=4 lei
Sper ca te-am ajutat
Explicație pas cu pas:
sper sa va fie de folos raspunsul meu
coroana