Biancageorgiana250ask Biancageorgiana250ask Matematică a fost răspuns Daca ar cumpara 4 prăjituri ar ramane cu 5 euro iar daca ar cumpara 7 prajituri i-ar m-ai trebui 1 euro. cati euro costa o prăjitură si cati euro a avut fetita? va rog repede❗