Vladcodreanu2007ask
Vladcodreanu2007ask
Matematică
a fost răspuns
2 paini costa 8 lei .Cat costa 13
Răspuns :
Mihaela26943ask
Mihaela26943ask
2÷8=4
4×13=52 raspunsul este 52 de lei
Answer Link
Miyaxiask
Miyaxiask
Răspuns:
2p=18
1p=18:2
1p=9
9x13= 117
Answer Link
VEDEȚI TOATE RĂSPUNSURILE ( 72+ )
Ask Alte intrebari
Zările, De Farmec Pline, Strălucesc În Luminiş; Zboară Mierlele-n Tufiş Şi Din Codri Noaptea VinePe Furiş.am De Facut O Compunere Din Aceasta Strofa Va Rogg Mul
In Care Din Urmatoarele Unitati De Relief Nu Exista Alunecari De Teren Si De Ce?(nu Exista Copypaste HA HA HA):Pod.Getic,Subcarpatii Curburii,Pod. Mehedinti,Dep
Bună! Îmi Poate Spune Cineva Diferența Dintre Atributul Adjectival Exprimat Prin Adjectiv Pronominal Și Adjectivul Pronominal Genitival Sau Prepozițional?
[tex](2x \sqrt{x} )derivat [/tex]Va Rog Frumos, M-am Blocat Și Nu Reușesc Sa Continuu!
Menționează În Tunelul Tema Textului Justificând Iuți Opțiunea Cu Două Informații Din Text.
Am Atasat O Poza ....
2¹⁸×2¹⁸:(6¹⁶×4¹⁶)= Va Rog Raspundeti Dau Coroana
Va Rog, Dau Coroana!! Răspuns + Rezolvare !!
4. Rescrie Structura ,aeroporturile (europene)“, Astfel Încât Atributul Subliniat Să Fie Realizat Printr-unsubstantiv, Precizând Cazul Substantivului.
Va Rog Repede.Dau Coroana!!!